100 грн.

Адвокатські послуги Львів

Якщо Ви хочете найняти адвоката, юриста, який може представляти Ваші інтереси в суді, здійснювати представництво в арбітражному суді, сформулювати і скласти позовну заяву, відзив на позов, подати в суд, компанія «Слав» готова Вам допомогти і гарантувати надання відповідних послуг на високому професійному рівні. Ми пройдемо з Вами весь шлях захисту Ваших прав та інтересів (як у позасудовому, так і судовому порядку).
Ділова активність в Україні постійно збільшується, що вимагає постійного юридичного обслуговування і супроводу діяльності компаній. Однак найчастіше містити штатного юриста або групу юристів фінансово недоцільно. В даному випадку компанія « SSLAW» готова запропонувати Вам послугу з абонентського юридичного обслуговування, ми готові супроводжувати Вашу діяльність.
За вартістю послуг штатних співробітників Ви отримуєте послуги юридичної компанії. На постійній основі юридичним і фізичним особам може виявляється повноцінна юридична консультація з житлових питань, нерухомості, трудового права, земельних питань, спадок і ін.

ID: 946596
Создано: 29/04/2018

Олег

Зарегистрирован 29/04/2018
Активность 29/04/2018 22:14

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления