300 €

Кавоварка Saeco Aulika Focus б/у

Saeco Aulika Focus — нова професійна суперавтоматична високопродуктивна кавова машина преміум-класу. Розрахована на великі нагрузки, які здійснюються за рахунок збільшених бункерів води та зерна, а також можливості підключення до водопроводу.

Кавоварка Saeco Aulika являється симбіозом відомих моделей лінійки Saeco Royal. Від моделей Cappuccino і Cofee Bar, розроблених для вендінгу, Aulika взяла збільшені бункери, які закриваються на ключ для води та зерен, а високу виробничість — від моделей Ambra і Office, які орієнтуються на встановлення в кафе, бари та офіси з великою прохідністю та високими вимогами до якості кавових напоїв. Таким чином, у кавовій машині Saeco Aulika утримуються переваги чотирьох кавових машин, що без сумніву, дуже вигідно для споживача.

Також від іншої професійної лінійки Royal модель Aulika відрізняється новим стильним дизайном. Вона стане виразним елементом інтер'єру в сучасному офісі або кав'ярні.

Управління кавовою машиною здійснюється за допомогою інтерфейсу зі символьним дисплеєм. Русифіковані сервісні повідомлення роблять обслуговування Saeco Aulika максимально комфортним для користувачів. Рідкокристалічний дисплей із синьою підсвіткою надає кавовій машині ультрасучасного вигляду.

ID: 943775
Создано: 13/04/2018

Зарегистрирован 03/04/2018
Активность 3 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления