240 €

Кавоварка SAECO ROYAL OFFICE б/у

Saeco Royal Office — максимально проста в керуванні суперавтоматична кавова машина. Продуктивність кавоварки — 120 кавових напоїв за годину. Завдяки цьому вона підходить для встановлення, в офісах із великою кількістю співробітників, а також барах, ресторанах, закладах сфери HoReCa.

Зараз в продаж поступає вдосконалена модель, в якій мікропроцесор, яким були обладнані старі моделі, був замінений сучасною потужною платою. Тут же має місце більш надійний нагріваючий елемент монолітного типу із нержавіючої сталі. Однією із переваг апарату являється низький рівень шуму, що неодмінно є плюсом для встановлення в тихому офісі.

Збільшений об'єм бункерів для води та кавових зерен (6 літров для води та 1 кілограм для зерен) дозволяє зекономити час на обслуговування кавового апарату. Контейнери обладнані кришками, які закриваються на ключ. Також під замком знаходяться регулятори помолу та кількості кави на порцію, що запобігає несанкціонований доступ до налаштувань кавової машини, неправильне поводження з деякими може призвести до поломок.

ID: 943512
Создано: 12/04/2018

Зарегистрирован 03/04/2018
Активность 3 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления