Это объявление не активно или истек срок публикации
4 650 грн.

Кавоварка SAECO MAGIC DELUXE б/у

Автоматична кавоварка Saeco Magic De Luxe являєтся ідеальнм рішенням для тих, хто любить гарячу і ароматну каву-еспресо, приготовану досить непогано, або для тих, в кого зовсім не має часу для того, щоб готувати її власноруч. Купуючи автоматичну кавову машину Magic De Luxe, Вам достатньо натиснути одну кнопочку, не забувши підставити чашечку, і кава-еспресо буде готова через 30 секунд.

Кавова машина Saeco Magic De Luxe має необходний мінімум налаштувань: регулювання помолу, дозування кількості кави та програмування об'єму води на порцію еспресо або американо. Підставка з підігрівом для чашок дозволяє насолоджуватися завжди гарячими напоями. За допомогою насадки панарелло Ви зможете приготувати справжнє італійське капучіно з шикарною повітряною пінкою. Регулюючий диспенсер дозволяє використовувати чашки різної висоти і глибини, а також готувати дві чашки кави одночасно.

Кавоварка Magic De Luxe – це еспресо-кавоварка від компанії Saeco, яка рахується однією із лідерів серед світових виробників подібної побутової техніки. Еспресо-кавоварка Magic De Luxe не даремно носить таку назву, так як, здавалось би, звичайне кавове зерно в ній «магічним» чином перетворюється в ароматний напій, який витримує дегустацію будь якого гурмана.

Повністю автоматична кавова машина Magic De Luxe прекрасно підійде для великої просторої кухні, а також здатна швидко та якісно обслужити весь офіс кавоманів.

ID: 943297
Создано: 11/04/2018

Зарегистрирован 03/04/2018
Активность 3 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления