Будівництво ставка

Будівництво ставків
Будівництво ставків різних форм та розмірів: викопані, обваловані, руслові, декоративні, технічні та пожежні, зрошувальні резервуари. Будівництво водойм для розведення риби, відпочинкові території, пляжі.
Будівництво меліоративних, зрошувальних каналів. Полиблення та очищення русел рік. Виконуємо роботи з будівництва гідроспоруд: мости, дамби, шлюзи, насипи.
Очищення водойм від мулу, водоростей, донних відкладень плаваючим шнековим ілососом. Добування сапропелю, мулу, в якості добрива, для аграрних цілей.
Укріплення берегового відкосу габіоном, георешіткою, сваями (дуб, модрина) шпунтом, шлакоблоком.
Будівництво рибних комплексів для вирощування форелі, осетра, коропа.


ТОВ Аквазем надає послуги з обслуговування водойм та будівництва ставів різноманітних розмірів та типів призначення.Наша компанія розробляє водойми для відпочинку, рибальства, проектуємо та будуємо рибні господарства для розведення форелі, осетра, та інших аквакультур. Наші фахівці мають великий досвід проведення відповідних робіт а також практику за кордоном, тому ми сміливо та авторитетно підходимо до нових проектів, навіть якщо це невелкий ставок - копанка, і перемісивши болота по-пояс, зводимо добрий "панський ставок" на Ваш смак.

ID: 609566
Создано: 25/10/2015

Микола

Зарегистрирован 25/10/2015
Активность 25/10/2015 17:56

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления