Коворкінги CoMMuna – це комфорний простір для роботи

Коворкінг Communa – це перший у Львові сучасний креативний простір для роботи та дозвілля. Головною ідеєю нашого закладу є те, що ми беремо на себе усі клопоти щодо організації комфортного робочого середовища для наших резидентів і даємо можливість їм сконцентруватись на досягненні поставлених цілей. Наші відвідувачі сплачують лише вартість перебування та вільно користуються усіма перевагами коворкінгу:
Комфортно облаштовані робочі місця;
Швидкісний Інтернет;
Копіцентр;
Місця для зберігання;
Кімнати для нарад та телефонних переговорів;
Конференц-зал для подій.
Однією з особливостей Communa є гнучкість простору та умов співпраці. Ми максимально стараємося адаптувати робоче до запитів клієнтів, роблячи перебування резидентів найбільш комфортним. В Communa діє гнучка система оплати, тому кожен може знайти свій тариф, відповідно до власного робочого графіку: від погодинних, денних, добових, тижневих, місячних абонементів до річних.
Communa - це затишний коворкінг, де усі свої. Спільнота наших резидентів об’єднує сучасних, прогресивних та цікавих людей, які працюють та постійно розвиваються. Люди, працюючи на різних роботах, стали єдиним колективом. Хорошою традицією стали спільні івенти, кіноперегляди, посиденьки, проведення ігор та корпоративів. Тут ви знайдете колег, партнерів, однодумців та потрібні контакти.
Переїжджайте в CoMMuna - тут безпечно і комфортно!

ID: 1066986
Создано: 26/02/2021

Козій Лілія Іванівна

Зарегистрирован 26/02/2021
Активность 26/02/2021 14:41

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления