Системи галерейних підвісок, Львов, объявление Системи галерейних підвісок, Львов, Информационные услуги на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 933116

Категории

Реклама
Объявление

Системи галерейних підвісок - Информационные услуги

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Информационные услуги, Украина, Львов и область
Код: 933116 Создано: 13-02-2018 13:48

Цена: 700 грн. ₴


Спеціальна пропозиція для осучаснення освітніх закладів, галерей, музеїв, ресторацій. Наша компанія займається продажем галерейних підвісок. Це система кріплень для вивішування різного роду документів, фотогафій, малюнків, картин та елементів декору . Саме тому ArTiteq пропонує модернізувати різного виду заклади . Таку практику проводять у всіх європейских установах, і це справді допомагає уникнути ряду незрчуностей. Каталог товарів досить широкий, тому ми можемо підібрати варіант який підійде саме Вам. Також наша фірма довгий час співпрацює з закладами освіти та культури тому пропонує їм програму знижок до 23%.
Переваги даних систем:
1. Багатофункціональність - у звязку з тим, що каталог систем є досить великий, можна підібрати кріплення на різний смак та функціонал(від фіксації як невеликих візиток до фіксування громістких картин)
2. Просте та варіативне розміщення - річ яка зафіксована на наших системах легко рухається по всій довжині кріплень, та без проблем знімається/міняється на нову протягом декількох секунд. Обладнавши наприклад клас нашими підвісками за декілька хвилин можна повністю переоформити його під тематику уроку.
3.. Надійність та безпечність - системи витримують вагу до 50-60кг та надійно фіксуються на стіні, тому не заподіють шкоди оточуючим.
4. Простота монтажу - для встановлення кріплень непотрібно додаткових навичок.
5. Сучасний вигляд - системи кріплень не є габаритними та ідеально підійдуть до будь-якого інтер'єру.Картинки
Контактные данные

Имя: Андрій
 
Контактный телефон: 0661141982
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *