Данія, Норвегія, Швеція: робота,життя у скандинавських країнах , Львов, объявление Данія, Норвегія, Швеція: робота,життя у скандинавських країнах , Львов, Туристические услуги, визы на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 903712

Категории

Реклама
Объявление

Данія, Норвегія, Швеція: робота, життя у скандинавських країнах - Туристические услуги, визы

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Туристические услуги, визы, Украина, Львов и область
Код: 903712 Создано: 25-10-2017 10:26

Для наших клієнтів ми пропонуємо два шляхи легалізуватися або отримати високо оплачену роботу у скандинавських країнах, а саме Данія, Норвегія, Швеція!
І так , розглянемо шлях виїзду по гуманітарному каналу .Для того, щоби Ви могли поїхати у вищеперераховані країни, Вам потрібно заповнити перелік анкет, які ми Вам надаємо.Потім ці анкети перевіряють міграційні адвокати , які знаходяться в Данії.Після перевірки, адвокати проводять з Вами співбесіду.Якщо співбесіда проходить позитивно і адвокати повідомляють Вас про те, що вони беруть Вас в роботу , на цьому етапі підписується угода по , якій Ви починаєте проводити перші платежі.Оплата проходить у три етапи.Останні 50% від суми Ви будете здійснювати на території тієї країни, в яку оформляються Ваші документи, так як для отримання статусу ТМП (тимчасового місця проживання) Вам треба підписати необхідні документи особисто в присутності нашого міграційного адвоката у міграційні службі.
Ви отримуєте документи на ТМП , а також соціальну допомогу, а саме 200Євро в місяць, безкоштовне житло і від 2-7 євро в день відшкодування на харчування.
У разі, якщо Ви в подальшому отримаєте контракт на роботу, дана соціальна допомога скасовується.

Другий спосіб, який ми пропонуємо для людей , які хотіли б саме отримати робочу візу і працювати Для того треба, так само, заповнити анкети, пройти співбесіду з адвокатом та роботодавцем.
Знання англійської мови – обов»язкове.
Оплата здійснюється у три етапи і проводиться на території України.Адвокати оформляють усі документи на подачу у консульство вибраної країни для отримання робочої візи на основі контракта та дозвола на роботу від роботодавця.
Робочі візи надаються на 12 міс. з можливістью їх пролонгації .
На протязі усього терміну перебування у вищезгаданих країнах Ви завжди можете звернутися до наших адвокатів за допомогою!!
Візи та легалізація оформляються на протязі 30-45 днів.

http://multiservice-group.com/Картинки
Контактные данные

Имя: Вадим Віталійович
 
Контактный телефон: 0950903013, 0930969797
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *