Прослуховування телефонних розмов дитини, Львов, объявление Прослуховування телефонних розмов дитини, Львов, Охранные и сыскные услуги на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 550671

Категории

Реклама
Объявление

Прослуховування телефонних розмов дитини - Охранные и сыскные услуги

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область
Код: 550671 Создано: 18-06-2018 02:39

Цена: 200 EUR €


У житті кожної сім'ї бувають випадки , коли потрібно встановити контроль за недієздатним членом сім'ї або неповнолітньою дитиною для запобігання негативних наслідків . При цьому , фізичний контроль , тобто спостереження або догляд за ним не ефективний.

У таких випадках Вам може допомогти спеціальний програмний модуль , який встановлюється на телефон ( смартфон) з операційною системою Андроїд. Встановивши його і підключивши послугу доступу до мережі Інтернет Ви оплачуєте абонемент відповідно на місяць , квартал , півроку чи рік.

Встановивши дане програмне забезпечення на телефон дитини або подарувавши йому вже "заряджений" телефон Ви зможете повністю контролювати його дії.

програма :

1 ) Записує всі телефонні розмови абонента.

2 ) Записує всі СМС, ММС, а так само фотографії, зроблені телефоном.

3 ) Працює в прихованому режимі (не можна побачити на робочому столі або в списку програм)

4 ) Визначає і записує місце розташування абонента кожні 5 хвилин.

5 ) Вивантажує всі дані на Вашу електронну пошту.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ !

Дане ПО призначено винятково для контролю батьків за своїми неповнолітніми дітьми або недієздатними членами сім'ї або для забезпечення безпеки свого особистого телефону . Використання даного продукту не за прямим призначенням тягне за собою кримінальну відповідальність. Вся відповідальність (у тому числі і кримінальна) за правильність використання програмного забезпечення лягає виключно на ВАС , а наше завдання Вас про це попередити , що ми і робимо !

Ст. 163 Кримінального Кодексу України

1.Порушення таємниці листування , телефонних розмов , телеграфної чи іншої кореспонденції , що передаються засобами святи або через комп'ютер
караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років , або обмеженням волі до трьох років.

2 . Ті самі дії , вчинені щодо державних чи громадських діячів або вчинені службовою особою , або з використанням спеціальних засобів , призначених для негласного зняття інформації , караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

ПЗ працює на умовах абонплати : У вартість послуги входить установка програмного забезпечення на телефон , настроювання, навчання і абонемент , вартість якого варіюється залежно від терміну використання даної послуги.

тел.моб. +380637611124, +380963819246, +380999874301

Сайт Агентства - http://odin-detective.com.ua

Skype - odin-detectiveКартинки
Контактные данные

Имя: Сергей Владимирович
 
Контактный телефон: +38 (095) 354-31-28
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *