ЧІП Тюнінг, видалення каталізаторів та сажових фільтрів у Львові, Львов, продажа ЧІП Тюнінг, видалення каталізаторів та сажових фільтрів у Львові, Львов, продам Автотюнинг, ремонт Львов на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 508716

Категории

Реклама
Объявление

ЧІП Тюнінг, видалення каталізаторів та сажових фільтрів у Львові - Автотюнинг, ремонт

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Автотюнинг, ремонт, Украина, Львов и область
Код: 508716 Создано: 09-02-2015 08:26

Якщо Ви власник легкового автомобіля, позашляховика або мікроавтобуса, ми здатні надати йому більше потужності, при цьому скоротивши витрату бензину допомогою чІп тюнінгу.
Працюємо з блоком управління двигуна, змінюючи оригінальну програму на тюнінговану, яка розробляється безпосередньо для Вашого автомобіля. Якщо Ваш двигун знаходиться в ідеальному робочому стані і його потужність вже не достатня, спробуйте наш чіп тюнінг у Львові. Ми володіємо усім необхідним обладнанням для проведення та контролю якості чіп-тюнінгу.
На виконану роботу надається гарантія. Ми зробимо Ваш автомобіль швидше при незмінній витраті палива і ресурсі двигуна. Якісно виконаний чіп-тюнінг збільшить потужність двигуна, крутний момент, а також істотно скоротить витрату палива.
Де зробити чіп-тюнінг двигуна у Львові?
Чекаємо на Вас у будь-який час року за адресою м.Львів, вул. Городоцька 207!
Ціни на чіп-тюнінг, видалення каталізаторів та сажових фільтрів в Автосервісі у Львові СТО КБ Ви можете побачити на нашому сайті.
www.lvivautoservice.com.uaКартинки
Контактные данные

Имя: Автосервис СТО КБ
 
Контактный телефон: (067) 921-6013, (066) 851-4868
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *