Татуаж брів, очей (стрілка) у Львові. Майстер татуажу губ виїзд додому, Львов, объявление Татуаж брів, очей (стрілка) у Львові. Майстер татуажу губ виїзд додому, Львов, Услуги - разное на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 447789

Категории

Реклама
Объявление

Татуаж брів, очей (стрілка) у Львові. Майстер татуажу губ виїзд додому - Услуги - разное

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Услуги - разное, Украина, Львов и область
Код: 447789 Создано: 26-09-2019 14:07

Зробити татуаж брів Львів, татуаж губ і татуаж очей (стрілка) з виїздом додому по Львову ви можете, звернувшись в нашу компанію. Пропонуємо якісний перманентний макіяж (татуаж) у Львові.

На сьогоднішній день перманентний макіяж - це практичний спосіб виглядати яскраво і виразно, без необхідності використання декоративної косметики кожен день. У вас завжди буде ідеальна форма брів і губ, ваші очі будуть виразними, більше немає необхідності купувати дорогу косметику і постійно оновлювати макіяж в перебігу дня.

Татуаж брів виконується з виїздом додому по Львову. На початку, ви обговорюєте всі ваші запитання щодо процедури татуажу, далі майстер татуажу у Львові завдає ескіз олівцем, після чого слідує розтушовка пігменту. Не кожній жінці потрібна повна розтушовка ескізу брів - шатування.

На даний момент найбільшою популярністю користується волосковий татуаж (волоскова техніка нанесення татуажу). Виконаний у даній техніці перманентний макіяж робить брови найбільш природними і натуральними. Наш майстер підбере найбільш відповідний колір пігменту, підкаже, в якій техніці перманентний макіяж буде найбільш актуальний для вас.

У нас ви можете викликати майстра, який якісно виконає татуаж губ у Львові. Майстер татуажу виїжджає до вас виводить лінію контуру губ і розтушовує пігмент, а можна зробити тільки татуаж контуру для більшої виразності лінії губ. Також актуальна послуга татуаж очей у Львові. Найчастіше роблять підводку по верхньому і / або нижньому повіку. Можна намалювати стрілки або розтушувати верхню лінію, для додання ефекту густих вій.

Після того як ви зробите татуаж, у вас буде відмінний зовнішній вигляд в будь-якій ситуації: на пляжі, в сауні, в басейні. Більше немає необхідності переживати через «попливши» очі, або помаду, що стерлася. Татуаж і Корекція татуажу у Львові виконується на високому рівні і за доступною ціною. Також надаємо послуги виведення татуажу.

Центр Іміджу - салон краси і стилю у Вас вдома.

Викликати майстра татуажу на будинок можна щодня з 8.00 до 18.30. Виїжджаємо в будь райони міста + можливий виїзд в передмістя.


Наші контакти:

(050) 458-89-79

(067) 610-49-09

(063) 126-75-56

Сайт: http://imagecentre.prom.uaКартинки
Контактные данные

Имя: оператор по заявкам
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *