В похід до Криму, похід в Крим, идемо в похід до Крима,похід, Львов, объявление В похід до Криму, похід в Крим, идемо в похід до Крима,похід, Львов, Спорт и отдых на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 396490

Категории

Реклама
Объявление

В похід до Криму, похід в Крим, идемо в похід до Крима, похід - Спорт и отдых

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Спорт и отдых, Украина, Львов и область
Код: 396490 Создано: 20-04-2016 12:14

Цена: 100 грн. ₴


Як вибрати походний маршрут. Куди піти в Крим.

Похід в Крим. Якій вибрати похід. Для туристичного походу до Криму існує багато походних маршрутів. Пійти в похід до Криму можно по каньйонах, ущелинах, високогірних плато, соснових і букових лісах, через скелі і кам'яні стовпи, по перевалах і гірських хребтах, побувати в печерних містах і монастирях. Пройті в Кримському поході по скельних стежинах і руслах струмків. Опуститися в печеру або спробувати залізти на скелю. Визначиться в цій різноманітності, що для вас цікаво, хоча може Вам все одно де ходити. Головне, це пійти в піший похід.

Вибір Кримських походів. Краще всього.
Крим похід. Весна (березень, квітень, травень) Походні стежки, проходячі у подовж води. По водопадах, порогах, та прості річечки більш повноводні і особливо красиві. Уздовж річок та на лісових галявинах час цвітіння пролісків, диких піонів, сон-трави і т. д. Кращі маршрути, це по квітучих карстових плато, каньйонах з річечками, траверси уздовж скель по химерним нагромадженням каменів. Галявини диких піонів і окремо зростаюча Сон-трава. (Плато Четир-Даг, гора Демерджі, водопади Джурла - Джур-Джур - Гейзер - Учан-су і т. д., ущелина Хапхал, урочище Чигинітра, каньйони - Черноренченський, Узунджа, Великий Каньйон і т. д.).
Влітку (з кінця травня по початок вересня) Переважно в кінці дороги або в середині вийти до моря для купання. Літом питної води в Криму мало, багато джерел в жарі пересихають. Ходити по жарі не дуже комфортно. Зручні маршрути що йдуть по лісу, уздовж струмка і т. д. Краще проїти по лісу з виходом до моря. Древні римські стежки, вікові буки і ялівець, види з яйли 800-900 м. над рівнем моря. (Мис Айя, Ласпі, Байдарськие ворота, Чортови сходи, Карадагський ліс, Каньйон річки Бурульча, річка Зу, яйла Ай-Петрі, Боткинськая тропа на схилах Ялти і т. д.).
Осінь (з вересня по грудень) Відмінний час пройтись походом по печерних містах, фортецям і т. д. Море холодне, а погодка не така жарка, не холодна, і не дуже суха - пити не так хочеться. Джерел в печерних містах майже немає. Більш всього личить поглянути на Печерні міста, монастирі і фортеці. (Еськи-кермен, Чуфут-Кале, Тепе-Кермен, Киз-Кермен, Качи-Кальон, Челтер-Коба, Сюйреньськая фортеця, Мангуп-Кале, монастир Шулдан, монастир Челтер і т. д.).
Зима (кінець грудня по лютий) Є можливість сходити на труднопрохідні плато, з яких прекрасні видові пейзажі (Всі висотні яйли Криму). У інший час тут дуже спекотно і майже немає води тому їх проходження складне. Взимку вода попід ногами (топи сніг скільки бажаеж). У цю пору року переважно відвідати дуже видовищні похідні маршрути що йдуть по яйлах - так звуться високогірні плато. (район бухти Ласпі, перевал Байдарськие коміра, Кастропольськая стіна, Ялтинська яйла, Никітськая яйла, Долгоруковськая яйла, плато Четир-Даг, плато Роман-Кош, Демерджі-яйла і т. д.)Картинки
Контактные данные

Имя: Дмитрий
 
Контактный телефон: 0974790058, 0730216142, 0668929324
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *