Вивіз Старих Меблів Львів. Вивезти меблі, мотлох у Львові на звалище , Львов, объявление Вивіз Старих Меблів Львів. Вивезти меблі, мотлох у Львові на звалище , Львов, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 310694

Категории

Реклама
Объявление

Вивіз Старих Меблів Львів. Вивезти меблі, мотлох у Львові на звалище - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Львов и область
Код: 310694 Создано: 26-09-2019 14:07

Вивіз Старих Меблів Львів. Вивезти меблі, мотлох у Львові на звалище

Вивіз старих меблів Львів і вивіз старого дивана Львова, старого ліжка на звалище відбувається шляхом знесення старого мотлоху, холодильника, стінки на вулицю, де надалі вантажники завантажать весь старий мотлох на вантажні автомобілі, щоб вивезти старі меблі на звалище.
Старі меблі вивозяться на спеціалізовані полігони, де надалі піддаються утилізації при цьому, не завдаючи екології цього чудесного міста. Вивіз старих меблів - дуже популярна послуга перед початком ремонту квартири або його закінченням, оскільки старі меблі більше не потрібні і на їх місце стануть новенькі.
Наша компанія так само приймає заявки на вивезення старих меблів по Львову великих обсягів. Приміром, школи періодично вдаються до замовлення на вивезення старих парт, стільців, оскільки термін експлуатації даної меблів давно закінчився. Шкільні дерев'яні парти, дошки, стільці замінюються новими, більш сучасними і зручними меблями.
Замовлення на вивезення старих меблів (диван, шафа, парта, стілець, стіл і інше), вивезення старий диван, сервант, вивезення старого крісла, ванна, вікна ЛЬВІВ зробити дуже просто, достатньо зателефонувати в нашу компанію і залишити заявку нашому диспетчеру, машина і вантажники приїдуть в точно вказане місце і час. Вивезення непотребу після пожежі самоскидами, навантажувачем на звалище міста Львів.
Телефони:
(067) 871-55-53 - київстар
(050) 502-49-42 - мтс
(093) 000-60-81 - лайф
Включена система call - back (ми Вам передзвонюємо)Картинки
Контактные данные

Имя: оператор по заявкам
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *