Вантажоперевезення продукти харчування Львів. Вантажники у Львові, Львов, объявление Вантажоперевезення продукти харчування Львів. Вантажники у Львові, Львов, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 206703

Категории

Реклама
Объявление

Вантажоперевезення продукти харчування Львів. Вантажники у Львові - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Львов и область
Код: 206703 Создано: 26-09-2019 14:14

Вантажоперевезення продукти харчування Львів. Перевезення продуктів харчування в Львові. Перевезти продукти харчування по Львову. Вантажники Львів.
Для організації перевезення продуктів харчування потрібна особлива обережність, а саме головне - це ретельно дотримуватися всі умови і вимоги вантажоперевезення.
Водії, які здійснюють доставку та перевезення продукти харчування Львів, регулярно проходять мед. комісію і мають на руках медичні книжки.
Весь транспорт щомісячно проходить дезінфекційну обробку, у кожного автомобіля є санітарний паспорт.
Санітарний паспорт дає гарантію того, що автомобіль, на якому здійснюється перевезення продукти харчування Львів, проходить санітарну обробку не рідше ніж один раз на місяць (залежно від типу продукції).
Для вантажоперевезення продукти харчування в Львові використовуються рефрижератори з температурним режимом, автомобілі з ізотермічним кузовом та інша спеціалізована техніка. Наприклад, вантажоперевезення заморожених продуктів здійснюється на рефрижераторах, які обладнані холодильною установкою. Для перевезення швидкопсувних вантажів використовуються автомобілі з ізотермічним кузовом. Ми допоможемо перевезти продукти харчування Львів, такі як молочна продукція, ковбасні вироби, кондитерські вироби, заморожені напівфабрикати, м'ясні вироби та м'ясо, риба і морепродукти, різноманітні овочі, фрукти, гриби та багато іншого. Для перевезення продуктів харчування надамо весь необхідний автомобільний транспорт. У нашому автопарку є Зил, Камаз, Газель, фури та ін
Професійні вантажники виконають вантажно-розвантажувальні роботи Львів акуратно, швидко і дбайливо. Водії доставлять вантаж точно у встановлений час, без запізнень і затримок. Ми організуємо регулярні і не регулярні перевезення продуктів харчування, з суворим дотриманням всіх правил, для уникнення псування товару, також розробимо і підберемо індивідуальний маршрут доставки продуктів харчування з мінімумом фінансових витрат клієнта.
Також здійснюємо перевезення продуктів харчування по містах: Львів, Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Золочів, Зіболки, Кам'янка - Бузька, Моршин, Мостиська , Немирів, Миколаїв, Новояворівськ, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стебник, Стрий, Судова вишня, Турка, Трускавець, Угнів, Ходорів, Хірев, Червоноград, Яворів.

Заявки на вантажоперевезення приймаються в будь-який день тижня, без перерви та вихідних. Ми працюємо з 9-00 до 18-00. Раді будемо співпрацювати з Вами!
Наші контакти:

(099) 774-46-42
(067) 950-24-42
(093) 633-36-97
Наш сайт: http://gruzoperevozka.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: оператор по заявкам
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *