Работа Столяром в Польше, Львов, объявление Работа Столяром в Польше, Львов, Работа за рубежом на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 1043641

Категории

Реклама
Объявление

Работа Столяром в Польше - Работа за рубежом

Назад к списку  Распечатать  
Куплю, ищу: Работа за рубежом, Украина, Львов и область
Код: 1043641 Создано: 27-06-2020 12:56

Цена: 1 500 $


На вакансію «столяр» запрошуємо чоловіків до Польщі.
Столяр на реставрацію сходів, дверей.
Вимоги: чоловік до 50 років з обов’язковим досвідом роботи столярoм. Робота проходитиме на всіх столярних машинах та на електроінструментах. Робота у фірмі полягає у реставрації старих сходів, дверей та підлог. Можливість навчання для професії: Cтоляр реставратор двері, сходів.
Умови: заробітна плата становить від 15 до 25 злотих за годину залежно від навиків та компетенції. Висококваліфіковані працівники матимуть змогу заробляти до 1500 $ щомісячно. Працювати необхідно по 10-12 годин на добу. Вихідний день – неділя. Надається безкоштовне проживання за рахунок компанії та наявність інтернету. Робота та проживання буде з працівниками із України. Є офіційне працевлаштування, повна зайнятість. Робота є постійно, простоїв немає. Потрібна людина, що налаштована на довгострокове співробітництво. З нашого боку допомога при виробленні карти перебування (karty pobytu).
Місце роботи: Познань, Конін Польща. Наявність посвідчення водія вітаються. Ви повинні мати робочу візу або біометричний паспорт.
Подробиці за номером: Viber +48663050738
Працівники тільки з Західної України.Картинки
Контактные данные

Имя: Marian
 
Контактный телефон: +48663050738
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *