Встановлення плінтусів дерев'яних, пластіковий ПВХ львів та Львівська , Львов, объявление Встановлення плінтусів дерев'яних, пластіковий ПВХ львів та Львівська , Львов, Ремонт и прокат на ВсеСделки - доска объявлений Львов - 1003121

Категории

Реклама
Объявление

Встановлення плінтусів дерев'яних, пластіковий ПВХ львів та Львівська - Ремонт и прокат

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Ремонт и прокат, Украина, Львов и область
Код: 1003121 Создано: 29-10-2019 15:11

Цена: 35 грн. ₴


Установка плінтусів - завершальний штріх ремонтно-оздоблювальних робіт. Вони монтуються між стіною і покриттям підлоги, виконуючи декоративну, маскувальну і захисну функцію. Установка дерев'яного пластікового ПВХ плінтуса виконується в приміщеннях, де в якості підлогового покриття використовується паркет, паркетна дошка або масив. Вони гармонійно виглядають в спальнях, вітальнях, передпокоях, кухнях і кабінетах, надають інтер'єрам закінчений і елегантний вигляд.

Замовляючи у нас паркетні роботи, ви також можете скористатися послугою установки, демонтажу, монтажу і лакування якісного плінтуса для підлоги. Ціна роботи у нас оптимальна. Головна умова під час установки на підлогу плінтуса - дотримання технології, акуратність і використання спеціальних інструментів.

http://modern-floorings.com/vstanovlennya-plintusiv-vsih-vydiv.htmlКартинки
Контактные данные

Имя: Андрій
 
Контактный телефон: 093 0751175
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *