Охранные и сыскные услуги Львов, бесплатные объявления Охранные и сыскные услуги Львов, услуги Львов на ВсеСделки - доска объявлений Львов

Категории

Реклама
Объявления: Охранные и сыскные услуги

Тип объявления: Только с фото?:    -   

Бесплатные объявления в разделе Охранные и сыскные услуги, Львов на "ВсеСделки - доска объявлений Львов". Воспользуйтесь этой формой, чтобы подобрать объявления по цене или типу. Чтобы добавить свое объявление в регионе Львов и категории Охранные и сыскные услуги, перейдите по ссылке "Подать объявление".

   Сортировать по
Всего: 11
Тест на полиграфе в Львове и опытный полиграфолог
13-03-2019 20:22 Цена: 1 800 грн. ₴
Предложения фирм: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Львовское представительство ВАП. Детектор лжи в городе Львов. Тест на полиграфе по всей Львовской области. Опытные полиграфологи проведут проверку на детекторе лжи подозреваемых в краже, жену, сотрудников, мужа.

 
Детективні послуги. Негласний супровід за кордоном.
18-06-2018 02:59 Цена: 300 EUR €
Предложения фирм: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Настає пора відпусток і буває так, що Ваша "половинка" летить на курорт одна. АЛЕ... Ви підозрюєте, что Ваша «половинка», направляючись без Вас на відпочинок за кордон здатна закрутити «курортний роман»? Ви хочете забезпечити Вашу кохану людину від всіх небезпек, що можуть оікувати її в чужій країні? Хочете доказати факт зради ? Звертайтесьв Агентство розслідувань Сергія Сеника «ОДІН», яке надає таку послугу, як негласний супровід осіб, що перебувають на відпочинку на курортах України, Криму, Росії та дальнього зарубіжжя.

 
Прослуховування телефонних розмов дитини
18-06-2018 02:39 Цена: 200 EUR €
Продам, предлагаю - частное лицо: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

У житті кожної сім'ї бувають випадки , коли потрібно встановити контроль за недієздатним членом сім'ї або неповнолітньою дитиною для запобігання негативних наслідків .

 
GSM сигнализация беспроводная для дома,  офиса,  дачи BSE-970 комплект
19-05-2013 12:59 Цена: 1 220 грн. ₴
Продам, предлагаю - частное лицо: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Продам комплект беспроводной сигнализации GSM BSE–970 Full. Для дома, офиса, магазина, дачи, гаража и др., 1220 грн. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 1. Работа в сетях GSM 900/1800 2. Аудио-мониторинг окружающей обстановки 3.

 
Системи безпеки
06-11-2012 13:46 Цена: 1 грн. ₴
Продам, предлагаю - частное лицо: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Системи відеоспостереження , системи контролю доступу, охоронно-пожежна сигналізація і т. п. - які в свою чергу дозволять Вам контролювати весь процес як на виробництві так і в магазині, офісі та інші структури, які потребують спостереження та контролю.

 
Детективні послуги.Негласний супровід на закордонні курорти
17-08-2012 00:55
Предложения фирм: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Настає пора відпусток і буває так, що Ваша "половинка" летить на курорт одна. АЛЕ... Ви підозрюєте, что Ваша «половинка», направляючись без Вас на відпочинок за кордон здатна закрутити «курортний роман»? Ви хочете забезпечити Вашу кохану людину від всіх небезпек, що можуть оікувати її в чужій країні? Хочете доказати факт зради ? Звертайтесь у Всеукраїнське детективне агентство «ОДІН», яке надає таку послугу, як негласний супровід осіб, що перебувають на відпочинку на курортах України, Криму, Росії та дальнього зарубіжжя.

 
Покараємо шахраїв,  аферистів,  кидал
08-08-2012 23:05 Цена: 100 грн. ₴
Продам, предлагаю - частное лицо: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Ми захистимо вас від кривдників. Якщо ви попали в мережі шахраїв і хочете повернути свої гроші, то у вас є шанс. У нас велика база шахраїв, аферистів, кидал. Ми постараємося відшукати відповідачів за прічененний вам збиток і повернути гроші.

 
Приватний детектив у Львові
21-04-2012 16:38
Продам, предлагаю - частное лицо: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Всеукраїнське детективне агентство «ОДІН» надає усі види детективних, інформаційних та консалтингових послуг: - негласний супровід осіб, що перебувають на відпочинку на курортах України, Криму, Росії та дальнього зарубіжжя, - перевірка достовірності біографічних і інших даних, - перевірка достовірності даних підприємства, - перевірка сімейного стану, - надання допомоги батькам в спостереженні за важкими підлітками, - перевірка якості виконання своїх обов'язків найманими домробітницями, - збір інформації про особу, - приховане зовнішнє спостереження, - розшук осіб зниклих без вісти, боржників, шахраїв, - розшук майна, нерухомості, автотранспорту, - встановлення факту подружньої зради, - сприяння адвокатам по кримінальних і цивільних справах, - перевірка достовірності страхових випадків, - перевірка ділових партнерів, - перевірка кандидатів при прийомі на роботу, спосіб життя, зв'язків в держструктурах і конкуруючих фірмах, попереднього місця роботи, причини звільнення, - спостереження за співробітниками з метою запобігання/виявлення шахрайства, розкрадань, розтрати, - перевірка «чистоти» передпродажного об'єкту нерухомості або автотранспорту, - консультації з питань безпеки підприємства та особистої безпеки, - комерційна розвідка.

 
Приватний детектив. Послуги.
21-04-2012 16:38
Продам, предлагаю - частное лицо: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Всеукраїнське детективне агентство «ОДІН» надає усі види детективних, інформаційних та консалтингових послуг: - негласний супровід осіб, що перебувають на відпочинку на курортах України, Криму, Росії та дальнього зарубіжжя, - перевірка достовірності біографічних і інших даних, - перевірка достовірності даних підприємства, - перевірка сімейного стану, - надання допомоги батькам в спостереженні за важкими підлітками, - перевірка якості виконання своїх обов'язків найманими домробітницями, - виявлення підслуховуючих пристроїв та прихованих камер, - розшук осіб зниклих без вісти, - встановлення факту подружньої зради, - сприяння адвокатам по кримінальних і цивільних справах, - перевірка достовірності страхових випадків, - перевірка ділових партнерів, - перевірка кандидатів при прийомі на роботу, спосіб життя, зв'язків в держструктурах і конкуруючих фірмах, попереднього місця роботи, причини звільнення, - спостереження за співробітниками з метою запобігання/виявлення шахрайства, розкрадань, розтрати, - перевірка «чистоти» передпродажного об'єкту нерухомості або автотранспорту, - консультації з питань безпеки підприємства та особистої безпеки, - комерційна розвідка.

 
Частное детективное агентство
14-03-2011 11:20 Цена: 10 USD $
Продам, предлагаю - частное лицо: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Проверка помещений на прослушку, видеонаблюдение поиск прослушки Защита от прослушивания, антипрослушка жучек.Если у вас есть основания полагать, что ваши телефоны поставлены на прослушку или за вами следят иным образом, обратитесь в наше детективное агентство «Конрад».

 
Встановлення,  продаж,  обслуговування систем охоронних,  пожежних сигна
14-10-2010 10:17
Предложения фирм: Охранные и сыскные услуги, Украина, Львов и область

Встановлення, продаж, обслуговування систем охоронних, пожежних сигналізацій, систем відеонагляду, контролю доступу, міні АТС , компьютерної мережі. Можливість підключення обьєктів до приватних та державних пультів централізованої охорони.

 
Всего: 11

Subscribe   

В разделе Охранные и сыскные услуги, Львов сайта "ВсеСделки - бесплатные объявления Львов" представлены объявления, опубликованные частными лицами или предприятиями в регионе Львов.

У нас Вы можете легко и быстро продать или купить товары, недвижимость или автомобили в Украине. Продажа бу товаров это приоритет для нашей доски объявлений. Вы также можете предложить или найти услуги, снять или сдать квартиру или офис, найти работу или разместить вакансии. Раздел аренда позволяет быстро найти недвижимость в основных городах Украины.

Доска объявлений ВсеСделки, это простой и удобный инструмент торговли в Интернет. Высокая эффективность бесплатных объявлений в категории Охранные и сыскные услуги на ВсеСделки, Львов обеспечивается структурой сайта. Все объявления быстро размещаются в популярных поисковых системах Google.com, Yandex.ua, Rambler.ru и Meta.ua. Наши советы на странице размещения объявления научат Вас создавать эффективные объявления.

Если Вы уже разместили объявление на "ВсеСделки - Охранные и сыскные услуги" ранее, Вы можете изменить или удалить его в любое время. Для этого перейдите по ссылке "Мои объявления" в правом верхнем углу этой страницы. Там же Вы сможете просмотреть запросы на свои объявления и изменить информацию о Вашем сайте в каталоге сайтов и предприятий "ВсеСделки".